Sat Nam Klub offline

to platforma zawierająca materiały dotyczące jogi i zdrowego stylu życia. Dzięki bogatej bazie wiedzy oraz bibliotece różnorodnych praktyk i medytacji z pewnością znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz, by żyć jogicznym stylem życia i praktykować jogę w domowym zaciszu.

Dowiedz się więcej

uprawa ziół
Czego doświadczysz w Sat Nam Klub Offline?

zyskasz harmonię między ciałem, umysłem, duszą i emocjami, dzięki czemu odnajdziesz w sobie spokój i równowagę na co dzień

poprawisz kondycję fizyczną i wzmocnisz swoje ciało, odzyskując jego elastyczność i siłę

staniesz się bardziej świadoma swojego ciała, co pomoże Ci lepiej rozumieć jego potrzeby i sygnały

zaczniesz cieszyć się życiem i myśleć bardziej pozytywnie.

wprowadzisz jogiczny styl życia i stworzysz zdrową rutynę, która będzie Cię wspierać każdego dnia

zredukujesz poziom stresu i napięcia, by cieszyć się spokojem i lepiej radzić sobie w trudnych momentach

Czym jest Sat Nam Klub Offline?

Wirtualna szkoła jogi kundalini

 

W ramach Sat Nam Klubu offline masz dostęp do bogatej bazy wiedzy na temat jogi kundalini, ale nie tylko. Znajdziesz tu wiele inspirujących materiałów na temat jogicznego stylu życia, jogi yin czy jogi twarzy. To Twoje prywatne studio i szkoła jogi, którą możesz odkrywać w domowym zaciszu.

 

Ścieżki tematyczne

 

W Sat Nam Klub offline masz osiem ścieżek tematycznych, w których znajdziesz specjalnie dobrane materiały skupiające się na wybranym obszarze. Wybierz temat, który najbardziej Cię interesuje albo którym chcesz się zająć w pierwszej kolejności i pozwól się poprowadzić.

Praktyka jogi z każdego dowolnego miejsca na świecie

 

W Sat Nam Klub znajdziesz obszerną bibliotekę praktyk i medytacji, co oznacza, że możesz praktykować jogę codziennie z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Możesz również swobodnie wybierać praktyki — takie, jakich w danym momencie potrzebujesz lub na jakie masz ochotę.

Czym różni się Sat Nam Klub od Sat Nam Klub offline?

W Sat Nam Klubie spotykamy się regularnie trzy razy w tygodniu online, w tym dwa razy w tygodniu praktykujemy wspólnie na żywo. Oprócz praktyk jogi widzimy się na specjalnych warsztatach, przygotowanych tylko dla członków Klubu, webinarach, sesjach pytań i odpowiedzi oraz spotkaniach z wyjątkowymi gośćmi.

W Sat Nam Klub offline masz dostęp do materiałów udostępnionych na platformie, ale bez możliwości brania udziału w spotkaniach na żywo i bez dostępu do nagrań z tych spotkań. Możesz natomiast wybrać ścieżkę tematyczną, którą chcesz podążać (możesz oczywiście zmienić ją na inną w każdym momencie).

uprawa ziół

Opis ścieżek

Odmładzanie


Poznaj naturalne praktyki odmładzające skórę i poprawiające ogólną witalność, które pomogą Ci cieszyć się każdym dniem pełnym energii.

Poczuj się pięknie i młodo w swoim ciele, niezależnie od tego, ile masz lat. Jogiczna młodość nie patrzy na wiek z metryki, ale na to, jak się czujesz. Specjalnie dobrane medytacje, praktyki jogi kundalini, jogi yin i jogi twarzy pozwolą Ci odzyskać pełnię energii i zatrzymać ją na dłużej, rozświetlić twarz, odmłodzić ciało i duszę oraz wprowadzić na co dzień rytuały, które będą Cię w tym wspierały.

POKOCHAJ SIEBIE


Odkryj praktyki wspierające samoakceptację i miłość do siebie, otwierające na spokój i zrozumienie własnej wartości.

Pokochanie siebie to pierwszy krok, by otworzyć swoje serce na otaczający świat i na innych ludzi. Dopiero kiedy napełnisz siebie tą miłością, będziesz mogła przekazać ją innym. To Ty jesteś najważniejszą osobą w swoim życiu — nie zapominaj o tym! Wiem, że łatwo o to w codziennym pędzie i natłoku obowiązków, dlatego przygotowałam dla Ciebie specjalne praktyki i medytacje, które pomogą Ci zatrzymać się na chwilę i prawdziwie pokochać siebie!

poczucie własnej wartości


Zbuduj silne przekonanie o własnej wartości dzięki praktykom wzmacniającym pewność siebie.

Poczucie własnej wartości wesprze Cię w realizacji Twoich celów i marzeń. Napełni wiarą w to, że dasz sobie radę w każdym, nawet najtrudniejszym momencie. Pewność siebie sprawi, że będziesz świadomie podejmowała decyzje i z pełną mocą będziesz kroczyć przez wszystkie sytuacje, jakie znajdą się na Twojej drodze. Wybierz tę ścieżkę, jeśli chcesz stać się najlepszą wersją siebie, zbudować wysokie poczucie własnej wartości i zaopiekować się swoim wewnętrznym dzieckiem.

MANIFESTACJA DOBROBYTU


Użyj mocy intencji i praktyk skoncentrowanych na przyciąganiu obfitości i sukcesu w życiu.

Często mówi się, że przyciągasz to, o czym myślisz. Skup się więc na przyciąganiu dobrobytu, prosperity i obfitości do swojego życia, nie tylko rozumianych jako bogactwa materialne, ale również duchowe. Obudź swój wewnętrzny potencjał, by osiągnąć to, czego pragniesz, a co dotąd pozostaje tylko marzeniem. Wybierz tę ścieżkę, jeśli chcesz popracować ze swoją aurą i zaprosić dobrostan i bogactwo do swojego życia.

zDROWE CIAŁO

Popraw zdrowie i kondycję fizyczną, by zadbać o lepszą równowagę i samopoczucie.

Zdrowie mamy tylko jedno i zazwyczaj zaczynamy o nie dbać dopiero wtedy, kiedy ciało daje nam sygnały. Czasem, niestety, okazuje się, że jest już za późno. Utrzymywanie ciała fizycznego w zdrowiu i dobrej kondycji jest niesamowicie ważne, bo dzięki temu mamy energię i chęci do działania i realizowania naszych planów, celów i marzeń. Wybierz tę ścieżkę, jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną, wprowadzić zdrowe nawyki do swojego życia, oczyścić ciało i odnowić swoją energię, tak, by z radością i wigorem witać każdy kolejny dzień.

Likwidująca lęki


Zmniejsz lęk i niepokój dzięki dedykowanym praktykom, które przywrócą spokój umysłu.

Zauważasz, że czasem dopada Cię lęk, czujesz wewnętrzny niepokój albo nadciągający atak paniki? Nie możesz wtedy na niczym się skupić, widzisz życie w czarnych barwach i nie wiesz, jak sobie z tym poradzić. Przygotowałam dla Ciebie specjalne praktyki i medytacje, które pomogą zmniejszyć lęki i przekierować je na miłość. Wybierz tę ścieżkę, jeśli chcesz uwolnić się od niepokoju, odzyskać radość życia i napełnić je miłością.

Likwidująca stres


Naucz się praktyk radzenia sobie ze stresem, które możesz wykorzystać w każdej sytuacji, by znaleźć ulgę w codziennym życiu.

Nie da się ukryć, że w dzisiejszym świecie na każdym kroku towarzyszy nam stres. Jednak pozostawanie w stanie wysokiego stresu przez dłuższy czas wpływa bardzo negatywnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Dlatego warto wiedzieć, jak radzić sobie w sytuacjach, kiedy stres przejmuje nad nami kontrolę. Wybierz tę ścieżkę, jeśli chcesz nauczyć się, jak radzić sobie ze stresem na co dzień i pozwolić odejść temu, co niepotrzebne.

Równowaga czakr


Zharmonizuj centra energetyczne i popraw samopoczucie dzięki praktykom czakralnym.

Czakry to centra energetyczne w naszym ciele. Jeśli pozostają one w równowadze, to przez całe ciało przepływa energia, a my czujemy się silni zarówno pod względem emocjonalnym, jak i zdrowotnym. Kiedy któraś z czakr jest zablokowana, to energia nie może swobodnie przepływać. Dlatego dążymy do odblokowania czakr, by zapewnić ich równowagę i stały przepływ energii. Wybierz tę ścieżkę, jeśli chcesz pracować z czakrami i swoimi blokadami, które wstrzymują Cię, by żyć pełnią życia.

Zastanawiasz się, od której ścieżki zacząć? A może potrzebujesz wsparcia, żeby zdecydować, którą z nich wybrać? Odpowiedz na kilka pytań i poznaj naszą propozycję.

Super jest to, że mam dostęp do wielu wcześniejszych praktyk i mogę nawet każdego dnia coś wybrać dla siebie. Mogę też poszerzyć swoją wiedzę z kundalini jogi dzięki wykładom przed każdą praktyką. No i ćwiczenie z Tobą Aga jest bardzo przyjemne i energetyzujące.

KATARZYNA

Potwierdzam, to Klub dla tych, którzy chcą łączyć jogę fizyczną z aspektem duchowym, płynącym z medytacji i mantr, które Aga dla nas wybiera. Jeśli ktoś prowadzi trochę nieregularny tryb życia, to idealne jest to, że praktyki są nagrywane i zawsze można do nich wrócić. To chyba jedyne takie miejsce w polskim internecie.

AGNIESZKA

W marcu minął rok, jak jestem z Tobą i innymi w Sat Nam Klub. Wcześniej korzystałam z Twoich praktyk na YouTube. Teraz sobie nie wyobrażam dnia i również wieczora bez praktyki i medytacji. To jest cudowny czas. Czuję, że żyję, jestem spokojniejsza i każdy dzień witam z wdzięcznością. Jest po prostu pięknie. Nawet z mężem odważyliśmy się z Irlandii wrócić do Polski i zamieszkać na wsi i teraz tworzymy sobie nowe szczęśliwe życie. Dziękuję, że jesteś Ty i Twój team.

GABRYSIA

Jak praktykować Sat Nam Klub Offline?

W ramach platformy Sat Nam Klub offline otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów, nagrań praktyk i medytacji oraz bazy wiedzy, wyłączając nagrania spotkań na żywo. Spośród udostępnionych treści możesz wybrać te, które szczególnie Cię interesują. 

Możesz również skorzystać z jednej ze ścieżek tematycznych, które dla Ciebie przygotowałam. Znajdziesz w nich materiały, które pomogą Ci głębiej popracować nad konkretnym tematem. Wybraną ścieżkę możesz oczywiście zmienić w dowolnym momencie. Co więcej, w każdym kolejnym sezonie Sat Nam Klubu pojawi się nowa ścieżka dedykowana określonemu tematowi.

uprawa ziół
uprawa ziół
Sat Nam Klub jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

regularnie praktykować jogę i żyć jogicznym stylem życia

praktykować w domu lub innym wybranym miejscu, o dowolnej porze, bez tracenia czasu na dojazdy na zajęcia stacjonarne

mieć dostęp do materiałów umieszczonych na wygodnej platformie i w aplikacji, które możesz odtwarzać, kiedy i gdzie chcesz

stopniowo zanurzać się w wiedzy o jodze kundalini

prawdziwie pokochać siebie i swoje życie z jogą

przejść wewnętrzną transformację i w pełni wykorzystać swój potencjał

Posłuchaj

Czym jest Sat Nam Klub Offline?

W Sat Nam Klub znajdziesz:
^

8 ścieżek tematycznych

Ścieżki tematyczne ułatwią Ci korzystanie z materiałów dostępnych na platformie. Zostały podzielone na 8 najważniejszych obszarów — Ty wybierasz, nad którym chcesz popracować w pierwszej kolejności. W każdej ścieżce znajdziesz specjalnie dobrane materiały, które pomogą Ci zagłębić się w temat i osiągnąć cel.

^

Biblioteka z nagraniami praktyk, medytacji i afirmacji

Bogata biblioteka nagrań praktyk, medytacji i afirmacji stanie się Twoim niezastąpionym źródłem wiedzy i inspiracji. Możesz wypróbować różne praktyki i wybrać te, które najbardziej przypadną Ci do gustu albo których akurat potrzebujesz.

^

Baza wiedzy: opisy mantr, pozycji i mudr

W bazie wiedzy masz nieograniczony dostęp do biblioteki mantr, pozycji i mudr jogi kundalini. Jeśli chcesz sprawdzić znaczenie słów mantry lub upewnić się, czy dobrze wykonujesz daną pozycję — zajrzyj do bazy wiedzy, gdzie znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje.

^

Grupa dla członków Klubu

Dołącz do grupy pasjonatów jogi i jogicznego stylu życia! Spotkasz w niej osoby o podobnych zainteresowaniach i wartościach. W grupie wzajemnie wspieramy się, motywujemy i dzielimy doświadczeniem. Co więcej, funkcjonuje ona w ramach platformy, więc nie potrzebujesz kont w mediach społecznościowych.

^

Zniżki dla Klubowiczów

Dla naszych Klubowiczów mam dedykowane zniżki na inne moje kursy i programy online w sklepie Aga Bera oraz u naszych partnerów. Klubowicze jako pierwsi dowiadują się również o organizowanych wyjazdach jogowych i warsztatach stacjonarnych.

Sprawdź

Jak wygląda platforma Sat Nam Klub Offline od środka

Uczestniczki o sat nam klub OFFLINE
Co zyskujesz, dołączając do nas?

Oszczędzasz czas


Oszczędzasz czas, który potrzebujesz przeznaczyć na dojazd na zajęcia stacjonarne, a jak wiesz – czas to najcenniejszy zasób, którego nie da się odzyskać. Być może teraz, by dotrzeć na zajęcia stacjonarne, stoisz w korkach albo dojeżdżasz z innej miejscowości do studia jogi. W Sat Nam Klub włączasz komputer, rozkładasz matę i już możesz zacząć swoją praktykę.

Elastyczność


Platforma Sat Nam Klub offline to baza wiedzy, biblioteki praktyk i ścieżki tematyczne, które umożliwią pracę nad wybranym obszarem we własnym tempie. Możesz praktykować kiedy chcesz, jak chcesz i co chcesz — Ty wybierasz, czy idziesz z jedną z zaproponowanych przez nas ścieżek, czy dobierasz materiały intuicyjnie, w zależności z jakim obszarem masz ochotę w danej chwili popracować.

Ciągły dostęp do materiałów


Możesz praktykować o dowolnej porze i z dowolnego miejsca, gdzie jest Internet. Nic Cię nie ogranicza i bez problemu wykonasz praktykę na wyjeździe, wakacjach czy w dniach wolnych od pracy, kiedy zajęcia stacjonarne zazwyczaj się nie odbywają.

Oszczędzasz pieniądze


Opłata abonamentowa za dostęp do Sat Nam Klub offline jest w większości przypadków niższa niż za zajęcia stacjonarne. Nie ponosisz również dodatkowych kosztów dojazdu. Wszystko, czego potrzebujesz, żeby zacząć, to komputer, tablet lub telefon.

 

Nowe kontakty i energia grupy


W Sat Nam Klub nawiążesz nowe znajomości, które mogą się przerodzić w przyjaźnie. Dedykowana grupa na platformie sprzyja wymianie doświadczeń i spostrzeżeń. Będzie też doskonałym wsparciem zarówno w tych trudniejszych, jak i w tych dobrych momentach.

Co zyskujesz, dołączając do nas?

Oszczędzasz czas

Oszczędzasz czas, który potrzebujesz przeznaczyć na dojazd na zajęcia stacjonarne, a jak wiesz – czas to najcenniejszy zasób, którego nie da się odzyskać. Być może teraz, by dotrzeć na zajęcia stacjonarne, stoisz w korkach albo dojeżdżasz z innej miejscowości do studia jogi. W Sat Nam Klub włączasz komputer, rozkładasz matę i już możesz zacząć swoją praktykę.

Elastyczność

Platforma Sat Nam Klub offline to baza wiedzy, biblioteki praktyk i ścieżki tematyczne, które umożliwią pracę nad wybranym obszarem we własnym tempie. Możesz praktykować kiedy chcesz, jak chcesz i co chcesz — Ty wybierasz, czy idziesz z jedną z zaproponowanych przez nas ścieżek, czy dobierasz materiały intuicyjnie, w zależności z jakim obszarem masz ochotę w danej chwili popracować.

Ciągły dostęp do materiałów

Możesz praktykować o dowolnej porze i z dowolnego miejsca, gdzie jest Internet. Nic Cię nie ogranicza i bez problemu wykonasz praktykę na wyjeździe, wakacjach czy w dniach wolnych od pracy, kiedy zajęcia stacjonarne zazwyczaj się nie odbywają.

Oszczędzasz pieniądze

Opłata abonamentowa za dostęp do Sat Nam Klub offline jest w większości przypadków niższa niż za zajęcia stacjonarne. Nie ponosisz również dodatkowych kosztów dojazdu. Wszystko, czego potrzebujesz, żeby zacząć, to komputer, tablet lub telefon.

Nowe kontakty i energia grupy

W Sat Nam Klub nawiążesz nowe znajomości, które mogą się przerodzić w przyjaźnie. Dedykowana grupa na platformie sprzyja wymianie doświadczeń i spostrzeżeń. Będzie też doskonałym wsparciem zarówno w tych trudniejszych, jak i w tych dobrych momentach.

uprawa ziół

Dołącz do Sat Nam Klub Offline!

Już teraz dołącz do Sat Nam Klub offline i odkryj, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Zacznij swoją jogiczną przygodę, wypróbuj naszą wirtualną szkołę jogi kundalini i sprawdź, czy to miejsce dla Ciebie. A jeśli uznasz, że chcesz więcej — zamień wersję offline na regularne członkostwo w Sat Nam Klubie i ciesz się wszystkimi możliwościami i regularnymi zajęciami na żywo!

Po dołączeniu możesz w dowolnym momencie wybrać wersję z praktykami na żywo.

faq

Najczęściej zadawane pytania

Czym się różni Sat Nam Klub offline od Sat Nam Klubu?

Sat Nam Klub offline różni się od Sat Nam Klubu tym, że oferuje samodzielne ścieżki edukacyjne i dostęp do nagrań praktyk oraz bazy wiedzy, umożliwiając pracę nad konkretnymi tematami we własnym tempie. Sat Nam Klub organizuje spotkania na żywo: praktyki jogi kundalini, yin, twarzy, warsztaty i webinary, które są interaktywne i odbywają się w czasie rzeczywistym, koncentrując się na sezonowych tematach.

Jak przejść z członkostwa Sat Nam Klub Offline na Sat Nam Klub?

Napisz maila na pomoc@agabera.com, a poinstruujemy Cię, jak dopłacić różnicę i cieszyć się z dostępu do Sat Nam Klubu.

Jak i kiedy można zrezygnować z subskrypcji?

Z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Wystarczy, że napiszesz na pomoc@agabera.com.

Czy można otrzymać zwrot opłaty miesięcznej?

Nie, po dołączeniu do Klubu nie ma możliwości otrzymania zwrotu opłaty za dany miesiąc.

Czy jeśli zrezygnuję z Klubu, nadal będę mieć dostęp do materiałów na platformie kursowej?

Nie, dostęp do materiałów na platformie kursowej mają tylko aktywni subskrybenci.

Kiedy naliczana jest opłata za subskrypcję?

Opłaty za subskrypcje są naliczane tego samego dnia każdego miesiąca, w którym została wykupiona subskrypcja. Na przykład, jeśli po raz pierwszy wykupiłeś subskrypcję 1 czerwca, opłata zostanie naliczona 1 lipca.

Jak mogę otrzymać fakturę za zakup/subskrypcję?

Wystarczy napisać maila na pomoc@agabera.com.

Jak korzystać z platformy i czy muszę korzystać ze wszystkich materiałów?

Po dołączeniu, na „pierwszej stronie” platformy będzie możliwość wykonania ankiety, dzięki której dopasujemy ścieżkę do pracy własnej dla użytkownika. Dzięki temu rozwiązujemy problem przytłoczenia treścią. Oferujemy ścieżki, dzięki którym każdy uczestnik może znaleźć coś dla siebie. Celem platformy jest promowanie zdrowego stylu życia.

Masz pytanie, na które nie znalazłeś/aś odpowiedzi? Napisz do Ady na pomoc@agabera.com