Agnieszka Bera

Aga Bera, nauczycielka jogi z Kopenhagi z specjalizująca się w jodze kundalini, czakrach, uzdrawianiu wewnętrznego dziecka i odnajdywaniu miłości do siebie i życia.

Aga posiada ponad 1000 godzin nauczycielskiego kursu jogi (Yoga Alliance) i jest certyfikowanym  przez Kundalini Research Institute i Yoga Alliance nauczycielem jogi kundalini (pierwszego i drugiego stopnia) jogi Yin, Vinyasy i Ashtangi.

Aga praktykuje jogę od 20 lat i uczy jej od ponad 15 lat. Pod jej okiem praktykowało już jogę tysiące osób.

Aga regularnie prowadzi zajęcia Sat Nam Klub w czwartki i soboty.  

Darek Sobiecki

Po raz pierwszy stanął na macie w 2011. To była krótka przygoda,  bo joga wówczas całkowicie go nudziła. Na początku 2018 roku dał jej drugą szansę i rozpoczął praktykę wg przekazu Iyengara.
Po pewnym czasie zaczęło mu czegoś brakować. Nie potrafił tego sprecyzować. Aż do momentu, gdy w jego ręce trafiła książka o Jodze Kundalini. Po zapoznaniu się ze zdjęciami i opisami praktyk intuicyjnie poczuł, że to jest kierunek, w którym chce podążać.Jest certyfikowanym przez Yoga Alliance nauczycielem Jogi Kundalini oraz Hatha Jogi.
Od stycznia 2022 we wrocławskiej Fabryce Energii będzie prowadzić stałe zajęciach z Jogi Kundalini.
Dodatkowo uczestniczy w nauczycielskim programie mentorskim wg przekazu Iyengara.
Jest praktykiem Reiki I stopnia.
Napisał książkę „Energioobieg” (pod pseudonimem „Dariusz Konon”), której głównym przesłaniem jest, że cokolwiek mówimy, myślimy, robimy, czujemy ma wpływ na nasze życie a podstawą naszego szczęścia jest miłość do siebie.

Darek poprowadzi zajęcia Sat Nam Klub sezonu zimowego 8 stycznia o 6:30. 

Kasia Ciborowska 

Kasia Ciborowska (HarmanJot Kaur) – certyfikowana nauczycielka jogi kundalini wg przekazu Yogi Bhajana, certyfikowana liderka jogi śmiechu Dr Kataria School of Laughter Yoga, Reiki II stopień, certyfikowany praktyk metody Soul Body Fusion®, certyfikowany praktyk Uzdrawiania Medytacyjnego (Meditative Healing Programme®) akredytowanego przez 3HO® IKYTA, oraz masażu Dotyk Motyla, posiadam stopień mistrzowski naturalnej metody Uzdrawiania Konchami Indian Hopi, w trakcie kursu nauczycielskiego Kundalini Jogi II stopnia. Ukończyłam 3-letni kurs nauczycielski kundalini jogi Science of Mind In Humanology for Leadership&Success® certyfikowany przez the International Yoga Alliance i Kundalini Research Institute, czyli jogi dla biznesu. Wraz z Puran Sukh Kaur organizuję serię warsztatów dla kobiet z serii „Kobiece Przywództwa w Erze Wodnika”. Certyfikowany instruktor Nordic Walking oraz Jogi Hormonalnej.

Praktykuję również śpiew oraz naad jogę, czyli jogę dźwięku pod okiem Stefano Manfrina. Oprócz kundalini jogi organizuję również warsztaty i koncerty znanych muzyków z kręgów tzw. muzyki duchowej. Interesuje mnie numerologia jogiczna Karam Kriya. Jestem wolontariuszem w Centrum Onkologii i Instytucie Hematologii na oddziale szpitalnym.

Chcę pokazać ludziom, że każdy może żyć w odpowiedzialności za siebie, ale też w radości i lekkości, że nasz codzienny uśmiech zmienia nasze życie.

Z wykształcenia technolog żywności, z zamiłowania i przekonania wegetarianka.

Właścicielka firmy Planet Health/Planeta Zdrowie, gdzie łączę pracę z pasją zarażając ludzi zdrowym odżywianiem, dbaniem o swoją urodę i zdrowie w zgodzie z naturą.

Łukasz Deroń

Mam na imię Łukasz, a moje duchowe imię to Simran Teja Singh. Certyfikowany nauczyciel kundalini jogi pod kierunkiem Jivana Mukty. Założyciel pierwszej polskiej szkoły kundalini jogi w Holandii „Kundalini Yoga Spirit”. Odkrywca, człowiek z misją. W mojej pracy pomagam ludziom nie tylko poprzez jogę, ale również poprzez uzdrawiający dźwięk i dotyk. Organizuję koncerty gongów, mis kryształowych i tybetańskich, które cieszą się szerokim zainteresowaniem. Uzdrawiam poprzez różnego rodzaju masaże. Moją kolejną pasją, którą eksploruję są podróże, co skutkowało w wyjazdy z jogą do różnych malowniczych miejsc na świecie, które pomyślnie organizuję już od lat. Jeśli szukasz sprawdzonych metod duchowego wzrostu, inspiracji, chcesz zadbać o swoje ciało, kochasz podróże to w przestrzeni Kundalini Yoga Spirit na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zapraszam z całego serducha, Łukasz

Tomasz Wiński

Tomka Harjeet Singh (Tomasz Wiński) – nauczyciel Jogi Kundalini i healer Sat Nam Rasayan, praktykujący astrolog i hipnoterapeuta. Pasja do jogi pojawiła się w jego życiu ponad 25 lat temu. Od tego czasu praktykował różne jej formy, dopóki w 2006 roku nie poznał Jogi Kundalini i został jej wiernym uczniem. Od 2008 roku uczy Jogi Kundalini w Polsce i w innych krajach, m.in. w latach 2008-2010 na Ukrainie.

Katarzyna Olchowik

Nazywam się Kasia Olchowik. Moje duchowe imię to Kalyan Devjeet Kaur. Jestem nauczycielką kundalini jogi i yin jogi. Skończyłam kurs nauczycielski „Jestem kobietą” prowadzony przez wspaniałą nauczycielkę Agnieszkę Berę.

Hatha jogę praktykowałam od kilkunastu lat, ale to właśnie kundalini joga otworzyła moje serce, wyciszyła umysł, otworzyła mnie na uczucia, naturę i zdrowe życie. Zmieniła moje nawyki i myśli. Połączyła ciało, umysł i duszę.

Pragnę uczyć kundalini jogi, aby każdy miał możliwość rozwijać się, akceptować i kochać siebie oraz otaczający nas świat, pozbyć się lęku, znaleźć równowagę, zdrowie, kreatywność i swój cel w życiu.

Moją pasją są też podróże – uwielbiam odkrywanie nowych miejsc, chłonę je wszystkimi zmysłami i marzę, aby uczyć kundalini jogi w każdym miejscu świata, do którego zawitam.

Praktyką jogi i medytacji dzielę się w czasie zajęć stacjonarnych oraz w mojej wirtualnej przestrzeni „Tu i teraz – kundalini joga” na kanale YouTube, Facebook i Instagram.

Paulina Spychalska

Jestem Paulina Spychalska. Jestem certyfikowanym nauczycielem Kundalini Jogi, Yin Jogi, Jogi dla kobiet w ciąży oraz Mama Baby Joga. Prowadzę zajęcia w Zielonej Górze w „Centrum Jogi”.

Od siedmiu lat praktykuję jogę. Próbowałam wiele rodzajów jogi, ale Joga Kundalini skradła moje serce i wiedziałam, że jest to moja droga. Zmieniła moje życie i nadal zmienia. Nauczyłam się doświadczać świata ze strony, której kiedyś nie znałam. Joga Kundalini zmieniła moje życie poprzez zmianę, która zaistniała we mnie. Uczy mnie akceptacji i miłości i wdzięczności.  I to jest piękne. 

Wiele osób pyta czym jest Joga Kundalini. Ja zawsze odpowiadam, że jogę Kundalini trzeba poczuć… i potem dzieje się magia 🙂

Wspaniałe jest to, że prowadząc zajęcia widzę jak pojawiają się łzy szczęścia, wzruszenie, oczyszczenie. Widzę jak Joga otwiera serca i pomaga spotkać się ze samym sobą.

Jest to moja pasja, która mnie uskrzydla.

 

Jesteś gotowa na regularną praktykę?

 

Czym jest Sat Nam Klub?

Wirtualne studio jogi kundalini

Zajęcia Sat Nam Klub obywają się dwa razy w tygodniu na żywo na platformie zoom

Miejsce dla każdego

W Sat Nam Klub zajęcia są dostosowane do osób początkująch jak i zaawanowanych

Praktyka jogi z każdego dowolnego miejsca na świecie

Dzięki obszernej bibliotece praktyk nie tylko możesz praktykować codziennie, możesz praktykować w dowolnym miejsc na świacie w dowolnym czasie.

Posłuchaj czym jest

Sat Nam Klub:

1,5 h praktyk

godzinnych webinarów

spotkań z gośćmi

uczestników

Jesteś gotowa na regularną praktykę?