Najczęściej zadawane pytania

Czym jest Sat Nam Klub?

Sat Nam Klub to klub praktyki online, ale odbywające się na żywo. Praktykujemy wspólnie w każdy czwartek i wtorek o 19:00 oraz każdą sobotę o 6:30 rano.

W jaki celu działa Klub?

Sat Nam Klub stworzyłam z myślą o osobach, które chcą praktykować jogę regularnie w zaciszu swojego domu lub dla tych, którzy chcą praktykować z nauczycielem, a nie mają w pobliżu studia jogi.

Co muszę zainstalować, żeby praktykować z Wami na żywo?

Praktykujemy na Zoomie. Jest to najwygodniejsza platforma do wspólnej praktyki. Jest możliwość nagrywania, włączenia kamery jeśli chcesz, zadawania pytań, włączenia mikrofonu. Zoom to prosta aplikacja, ale i tak wysyłamy do wszystkich instrukcje, jak go zainstalować.

W jakie dni praktykujemy?

Wtorki i czwartki o 19:00 oraz soboty o 6:30.

Ile trwają zajęcia?

W czwartki i soboty 1,5 godziny, a we wtorki 1 godzinę.

Czy muszę się zdecydować, aby praktykować w czwartek, wtorek lub sobotę?

Nie musisz, bo właśnie od tego sezonu zapisujesz się do jednego Sat Nam Klubu i masz dostęp do wszystkich tych dni. Możesz więc praktykować 3 razy w tygodniu. Możesz też sobie wybrać jeden dzień, Twój wybór. Nie musisz podejmować żadnej decyzji i nam tego przekazywać. 

Nie musisz być na wszystkich zajęciach, one nie są połączone. Staram się raz w sezonie robić warsztaty Sat Nam Klubu i wtedy nasze zajęcia mogą mieć jakiś temat i być ze sobą połączone, ale o tym powiadomimy Was na pewno wcześniej.

 

Kiedy mogę dołączyć do Sat Nam Klubu?

Sat Nam Klub otwiera swoje drzwi cztery razy w roku - w grudniu, w marcu, w czerwcu i we wrześniu. Mniej więcej przed rozpoczęciem nowej pory roku.

Czy będę miała dostęp do materiałów z Sat Nam Klubu również wtedy, gdy zrezygnuję z członkostwa?

Niestety nie. Sat Nam Klub funkcjonuje na zasadzie członkostwa, czyli dostęp do treści masz wtedy, kiedy jesteś członkiem tego klubu. Kiedy opuścisz Sat Nam Klub, tracisz dostęp do wszystkich praktyk, które odbyły się wcześniej. Ale w nowym sezonie będzie możliwość pobrania praktyki w formie pdf, które możesz potem zatrzymać dla siebie.

Czy Sat Nam Klub jest dla osób początkujących, czy może tylko dla zaawansowanych?

Nie, Sat Nam Klub jest dla wszystkich. W tym sezonie chcę też posegregować wszystkie krije dotychczas, abyście mieli kategorie i mogli sobie odszukać krije, które bardziej nadają się dla osób początkujących, a które dla bardziej zaawansowanych. Na zajęciach, które odbywają się na żywo, jesteśmy wszyscy razem i nawet jeżeli krija będzie troszeczkę trudniejsza, to ja na pewno dam taką opcję, że każda osoba będzie mogła uczestniczyć w całej praktyce. Jeżeli jesteś bardzo zaawansowaną osobą, a krija będzie raczej początkujących, to bardzo dobrze - czasami, gdy jesteśmy już zaawansowani, zapominamy o podstawach.

Czy mogę dołączyć do Sat Nam Klubu w styczniu?

Nie. Do naszego klubu można dołączyć tylko 4 razy w roku - w grudniu, marcu, czerwcu i we wrześniu.

Czy w praktykach są tylko krije?

Nie. Są krije, medytacje, ćwiczenia oddechowe. Tak naprawdę dobieram kriję bardzo intuicyjnie, czuję po prostu, co danego dnia będzie odpowiednie. Czasami spełniam też Wasze życzenia.

Na czym polega Sat Nam Klub? Czy to jest płatne? Bardzo proszę o wyjaśnienie czym jest Klub?

Jest to zamknięta dla Klubowiczów przestrzeń abonamentowa. Można do niego wejść raz na 3 miesiące (na początku nowej pory roku. Najbliższa możliwość to początek grudnia. Zapraszamy panie i panów. Zapisz się do mojego newslettera, a na pewno odpowiednio wcześnie dostaniesz informację o drzwiach otwartych do Sat Nam Klubu. Zajęcia w Sat Nam Klubie odbywają się co czwartek, trwają 90 minut. Są nagrywane i dostępne przez cały czas, kiedy jesteś członkinią.

Czy jeśli raz zapiszę się do Sat Nam Klub i zrezygnuje, to mogę ponownie się zapisać?

Drzwi do Sat Nam Klubu otwierane są raz na 3 miesiące. Teraz jesteśmy w nowym kwartalnym cyklu. Dołączyć będzie można w grudniu. Jeśli po 3-miesięcznym udziale w Klubie będziesz chciała zrobić przerwę i dołączyć za kolejny kwartał, nie ma problemu. Nie ma możliwości wypisywania się i ponownego zapisywania w trakcie danego kwartału. Dostęp do materiałów udostępnianych w ramach Klubu jest tylko dla członków Klubu. Wypisując się, tracisz możliwość korzystania z nich.

Czy jest sens zapisywać się do Sat Nam Klubu, jeśli na 90% spotkań nie będę mogła być na żywo?

Sat Nam Klub to nie tylko spotkania na żywo, ale także biblioteka wszystkich poprzednich praktyk oraz webinarów. Możesz więc praktykować, kiedy chcesz z dowolną praktyką.

Mieszkam w USA, nie mogę być na zajęciach na żywo. Czy jest możliwość obejrzenia powtórek?

Tak, wszystkie zajęcia w Sat Nam Klubie są nagrywane. Staram się udostępniać nagrania jak najwcześniej, trwa to maksymalnie 24 godziny. Wysyłamy też do Was maila z informacją, że zajęcia są już udostępnione na platformie.

Co praktykujecie?

W czwartki klasyczna praktyka jogi kundalini. Zajęcia rozpoczynamy mantrą, jest rozgrzewka, krija, relaksacja, medytacja, ćwiczenia oddechowe. Zajęcia czwartkowe trwają 1,5 godziny.

W soboty również praktyka jogi kundalini, ale poranna. Bez muzyki, jest to praktyka w ciszy. Poranek to taki czas, kiedy jesteśmy bardziej połączeni ze sobą i potrzebujemy mało bodźców. Pod koniec praktyki zaczynamy śpiewać mantry, najczęściej wtedy pojawia się też muzyka. Te zajęcia również trwają 1,5 godziny. Jest rozgrzewka, krija, ćwiczenia oddechowe, mantry. Zajęcia podobne do tych czwartkowych, ale inne energetycznie, takie bardziej przygotowujące nas do dnia. 

We wtorki dodatkowe zajęcia, które nie zawsze będą praktyką jogi. Trwają godzinę, od 19 do 20. Raz lub dwa razy w miesiącu będzie praktyka jogi yin. Będą też praktyki z innymi nauczycielami, niekoniecznie joga kundalini, może też być inspiracja innych praktyk. Pojawią się też webinary, spotkania z gośćmi, Q&A. Wtorki będą więc takimi spotkaniami bardziej inspiracyjnymi, niekoniecznie praktyką. 

Kalendarz naszych spotkań będzie dla Was wcześniej udostępniony, możecie więc zaplanować sobie cały miesiąc.

Czy we wtorki też jest praktyka?

Będzie praktyka, ale nie w każdy wtorek. Będzie to praktyka jogi yin lub innej formy jogi.

Czy praktykę Sat Nam Klubu muszę powtarzać przez 40 dni?

Często wspominam o tym, że praktyki jogi kundalini kontynuujemy przez 40 dni. Natomiast praktyki w Sat Nam Klubie to nie są praktyki, które musisz wykonywać przez te 40 dni. Możesz, jeżeli chcesz wykorzystać do tego którąś z tych praktyk lub tych, które znajdują się już w bibliotece z poprzednich edycji. Może być tak, że jakaś praktyka tak Ci się spodoba, że zechcesz wykonywać ją przez 40 dni. Praktyki w Sat Nam Klubie to praktyki, które przede wszystkim czujesz, że wykonujesz razem z grupą i pojawia się fantastyczna energia grupy. Wykonane tylko raz również niesamowicie na nas działają.

 

Jakie są korzyści uczestniczenia w Sat Nam Klubie?

Przede wszystkim praktyka, którą wykonujesz u siebie w domu. Jesteś w swojej przestrzeni, możesz zapalić sobie swoją świecę, masz swoje zapachy, olejek eteryczny lub w ogóle bez, możesz być w piżamie. Jesteś w komfortowych i bezpiecznych dla siebie warunkach, nie musisz nigdzie dojeżdżać. Korzyścią jest też to, że są to zajęcia na żywo, możesz więc o coś zapytać, skomentować, porozmawiać z innymi uczestnikami i w ogóle poczuć energię grupy. Inne korzyści to tworzenie naszej satnamowej społeczności, która bardzo się wspiera. Mamy też grupę na Facebooku dla osób, które mają ochotę dołączyć. Możecie tam zadawać pytania, poradzić się, zadać też pytanie mi. 

Uczestnicy Sat Nam Klubu mają też zniżki w moim sklepie na wszystkie moje produkty online 20%. Macie też dostęp do moich wszystkich webinarów, które do tej pory się odbyły. Organizuję bezpłatne webinary, ale dostęp do powtórki jest tylko przez 48 godzin. Uczestnicy Sat Nam Klubu mogą je obejrzeć wtedy, kiedy chcą. Tych webinarów jest obecnie ponad 50. Macie też dostęp do wszystkich praktyk, które odbyły się w poprzednich sezonach Sat Nam Klubu, który ma już ponad 3 lata. Praktyk dostępnych w bibliotece jest ponad 200. 

Kolejna korzyść to spotkania z gośćmi, których zapraszam tylko do Sat Nam Klubu. Inspirujące wykłady, praktyki jogi yin. Myślę, że samo uczestniczenie w Sat Nam Klubie i bycie częścią tej społeczności to niesamowita energia i mam nadzieję, że poczujesz się fajnie w naszej grupie.

Czy mam dostęp do wcześniejszych praktyk?

Tak, oczywiście. Otrzymujesz dostęp do wszystkich praktyk od początku istnienia Sat Nam Klubu. Dzięki temu możesz sobie porównać, jak się rozwijał.

Czy otrzymamy jakieś zniżki?

20% na moje produkty online - np. medytacje sezonowe, warsztaty online, kursy online. 

Kiedy udostępniane są nagrania?

Nagrania staram się udostępniać jak najszybciej, czasami nawet tuż po naszym spotkaniu. Ale na pewno w ciągu 24 godzin.

Jesteś gotowa na regularną praktykę?