zielona dieta
sat nam klub

Zostałaś zapisana

na listę zainteresowanych Sat Nam Klub!

Mail powitalny już czeka na Ciebie w Twojej skrzynce!
A co powiesz na to, by wypróbować Sat Nam Klub… już teraz? 

Sprawdź, jak możesz to zrobić!

?

Mam dla Ciebie wyjątkową propozycję!

Nie czekaj na rozpoczęcie nowego sezonu — zacznij swoją przygodę z Sat Nam Klubem już dziś. 

Zapraszam Cię do dołączenia do Sat Nam Klub offline. Teraz możesz dołączyć w niższej cenie.

Posłuchaj

Czym jest Sat Nam Klub Offline?

Czym różni się Sat Nam Klub od Sat Nam Klub offline?

W Sat Nam Klubie spotykamy się regularnie trzy razy w tygodniu online, w tym dwa razy w tygodniu praktykujemy wspólnie na żywo. Oprócz praktyk jogi widzimy się na specjalnych warsztatach, przygotowanych tylko dla członków Klubu, webinarach, sesjach pytań i odpowiedzi oraz spotkaniach z wyjątkowymi gośćmi.

W Sat Nam Klub offline masz dostęp do materiałów udostępnionych na platformie, ale bez możliwości brania udziału w spotkaniach na żywo i bez dostępu do nagrań z tych spotkań. Możesz natomiast wybrać ścieżkę tematyczną, którą chcesz podążać (możesz oczywiście zmienić ją na inną w każdym momencie).

uprawa ziół
W Sat Nam Klub znajdziesz:
^

8 ścieżek tematycznych

Ścieżki tematyczne ułatwią Ci korzystanie z materiałów dostępnych na platformie. Zostały podzielone na 8 najważniejszych obszarów — Ty wybierasz, nad którym chcesz popracować w pierwszej kolejności. W każdej ścieżce znajdziesz specjalnie dobrane materiały, które pomogą Ci zagłębić się w temat i osiągnąć cel.

^

Biblioteka z nagraniami praktyk, medytacji i afirmacji

Bogata biblioteka nagrań praktyk, medytacji i afirmacji stanie się Twoim niezastąpionym źródłem wiedzy i inspiracji. Możesz wypróbować różne praktyki i wybrać te, które najbardziej przypadną Ci do gustu albo których akurat potrzebujesz.

^

Baza wiedzy: opisy mantr, pozycji i mudr

W bazie wiedzy masz nieograniczony dostęp do biblioteki mantr, pozycji i mudr jogi kundalini. Jeśli chcesz sprawdzić znaczenie słów mantry lub upewnić się, czy dobrze wykonujesz daną pozycję — zajrzyj do bazy wiedzy, gdzie znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje.

^

Grupa dla członków Klubu

Dołącz do grupy pasjonatów jogi i jogicznego stylu życia! Spotkasz w niej osoby o podobnych zainteresowaniach i wartościach. W grupie wzajemnie wspieramy się, motywujemy i dzielimy doświadczeniem. Co więcej, funkcjonuje ona w ramach platformy, więc nie potrzebujesz kont w mediach społecznościowych.

^

Zniżki dla Klubowiczów

Dla naszych Klubowiczów mam dedykowane zniżki na inne moje kursy i programy online w sklepie Aga Bera oraz u naszych partnerów. Klubowicze jako pierwsi dowiadują się również o organizowanych wyjazdach jogowych i warsztatach stacjonarnych.

Super jest to, że mam dostęp do wielu wcześniejszych praktyk i mogę nawet każdego dnia coś wybrać dla siebie. Mogę też poszerzyć swoją wiedzę z kundalini jogi dzięki wykładom przed każdą praktyką. No i ćwiczenie z Tobą Aga jest bardzo przyjemne i energetyzujące.

KATARZYNA

Potwierdzam, to Klub dla tych, którzy chcą łączyć jogę fizyczną z aspektem duchowym, płynącym z medytacji i mantr, które Aga dla nas wybiera. Jeśli ktoś prowadzi trochę nieregularny tryb życia, to idealne jest to, że praktyki są nagrywane i zawsze można do nich wrócić. To chyba jedyne takie miejsce w polskim internecie.

AGNIESZKA

W marcu minął rok, jak jestem z Tobą i innymi w Sat Nam Klub. Wcześniej korzystałam z Twoich praktyk na YouTube. Teraz sobie nie wyobrażam dnia i również wieczora bez praktyki i medytacji. To jest cudowny czas. Czuję, że żyję, jestem spokojniejsza i każdy dzień witam z wdzięcznością. Jest po prostu pięknie. Nawet z mężem odważyliśmy się z Irlandii wrócić do Polski i zamieszkać na wsi i teraz tworzymy sobie nowe szczęśliwe życie. Dziękuję, że jesteś Ty i Twój team.

GABRYSIA

poznajmy się

Kim jest Aga?

Aga Bera, nauczycielka jogi z Kopenhagi z specjalizująca się w jodze kundalini, czakrach, uzdrawianiu wewnętrznego dziecka i odnajdywaniu miłości do siebie i życia.

Certyfikowana przez KRI (Kundalini Research Institute) nauczycielka Jogi Kundalini stopnia 1 i 2, a także certyfikowana nauczycielka jogi w ciąży i jogi Yin.

bezpieczeństwo

Aga praktykuje jogę od 20 lat i uczy jej od ponad 15 lat. Pod jej okiem praktykowało już jogę tysiące osób.

Zapraszam

Aga Bera

Chcę dołączyć do wirtualnej szkoły jogi kundalini Sat Nam Klub offline z natychmiastowym dostępem do wszystkich materiałów na platformie w najlepszej cenie 79 zł miesięcznie!